9. Kongres Europejskich Loterii – Dzień Akcji

Cze 8, 2017

Inspirująca prelekcja dr Agaty Grabowskiej o trendach społecznych, panel dyskusyjny na temat nielegalnych usług loteryjnych i hazardowych, prezentacja na temat przyszłości w metodach płatności w branży loteryjnej oraz wystąpienie dotyczące konsumenckich oczekiwań, jak też wygłoszone przez Prezydenta European Lotteries Hansjörga Höltkemeiera oficjalne podsumowanie 4 ostatnich dni, to całość programu, ostatniego dnia 9. Kongresu Europejskich Loterii.

Ostatni z głównych mówców Kongresu, dr Agata Grabowska, podczas swojego wystąpienia „The Thrill of Transgression” podzieliła się z uczestnikami wydarzenia szeregiem inspiracji i wskazówek. Skupiła się na wynikach badań naukowych, które dotyczyły m.in. społecznych trendów, a te zgodnie z wskazówką branża loteryjna może wykorzystać w tworzeniu i rozwoju swoich produktów i usług.

Kolejną aktualną kwestią był temat „Battling Against the Illegals – a strategic Approach”. W poprowadzonym przez przez Philippe Vlaemmincka, partnera Pharumlegal z Belgii, panelu dyskusyjnym wzięli udział Head of Department w Arjel z Francji, Caroline Larlus oraz Robert Chvátal, CEO w Sazka z Czech.

Dobrym tematycznym zamknięciem dla wszystkich dni Kongresu, przedstawionych inspiracji, wizji i omówionej misji były kończące Kongres dwie ostatnie prezentacje: „The Future of payments in the Lottery World”, poprowadzona przez eksperta z zakresu e-płatności, Bogusława Kułakowskiego z Polski oraz „Consumer expectations… 2020”, która przedstawił Managing Director w Z-INSPIRED AB, Petera Zäll ze Szwecji.

Na sam koniec głos zabrał Prezydent European Lotteries Hansjörg Höltkemeier, który podziękował wszystkim za udział, za szereg inspiracji ze strony występujących przez ostatnie kilka dni ekspertów i zachęcił obecnych na 9. Kongresie Europejskich Loterii do wzięcia udziału w organizowanym przez SAZKA a.s. spotkaniu branży loteryjnej już w czerwcu 2018 roku w czeskiej Pradze.

PREMIUM PARTNERS

ORGANIZERS

    

PREMIUM PARTNERS

SEMI PREMIUM PARTNER