David Rowan

David Rowan

David Rowan

Redaktor naczelny brytyjskiej edycji magazynu WIRED. W ubiegłym roku odbył 120 lotów w celu zapoznania się z działalnością firm i przedsiębiorców zmieniających naszą rzeczywistość. Poświęcił wiele czasu na rozmowy z założycielami takich firm, jak: WhatsApp, LinkedIn, Google, Spotify, Xiaomi, Nest, Twittera i wieloma innymi oraz przełomowymi startupami od Tel Awiwu po Shenzhen.

Jego aktywność jako wykładowcy była skierowana na sektor bankowy, rządowy i korporacyjny w firmy z listy Fortune 100. Przeprowadzał również wywiady z will.i.am, James’em Murdoch’em i David’em Cameron’em. David Rowan był felietonistą dla The Times, GQ, Condé Nast Traveler i The Guardian.

W WIRED rozszerzył działalność marki na konferencje, aplikacje i usługi konsultingowe. Jest współzałożycielem FlowJourneys.com, które oferuje swoim klientom niezwykłe przeżycia w niezwykłych miejscach świata.

Jako prelegent, David Rowan zajmuje się szerokim spektrum zagadnień: od nowych zasad biznesowych w erze mobilnego internetu po przyszłość marek luksusowych oraz marek związanych z opieką zdrowotną; od globalnych technologii po tworzenie kultury innowacji w organizacjach. David Rowan ma szczególną umiejętność przekazywanie wiedzy o technologii w sposób zrozumiały dla szerszej publiczności.

Jego wystąpienia pomagają lepiej zrozumieć zmiany zachodzące w biznesie i jednocześnie wpływają na możliwość wykorzystania ich w celu zbudowania przewagi rynkowej firmy. 

ORGANIZERS

    

PREMIUM PARTNERS

SEMI PREMIUM PARTNER